تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
letter

http://img.roozeno.com/adstop.png

http://img.roozeno.com/di-A22Y.jpgکتاب کمک آموزشی ریاضی ششم ابتدایی همراه با آموزش مفهومی درس و تمرین های حل شده و همچنین تمرین های بدون پاسخ با توجه به ایجاد پایه ششم دبستان و برخی نگرانی‏ها از نوع آموزش در این پایه و سؤالات گوناگون از نحوه‏ ی ارائه‏ ی مطالب به این گروه سنی از دانش ‏آموزان و چگونگی محتوای مطالب درسی و همچنین با توجه به اهداف آموزش ریاضی در دوره ‏ی ابتدایی که از جمله‏ ی‏‏ آنها، ایجاد توانایی برای انجام محاسبات عددی در زندگی روزمره و نیز ایجاد توانایی در برآورد راه حل مسئله و حدس جواب آنها می‏‏باشد.

در مجموعه‏ ی‏‏ پیش رو تلاش شده تا علاوه بر مدنظر داشتن این اهداف به ارائه ‏ی‏‏ هرچه بهتر مفاهیم درس ریاضی پرداخته شود، این کتاب شامل توضیحات نکته به نکته درس با نثری روان و قابل فهم به همراه مثال‏های گوناگون با تشریح کامل جواب آنها می‏‏باشد. در این کتاب سعی شده است با ارائه ‏ی مثال‏های گوناگون، دانش‏ آموز آمادگی ذهنی بیشتری پیدا کند تمرین‏های بدون پاسخ نیز موجب تلاش بیشتر برای یادگیری خواهد شد. از تمرین‏های حل نشده معلمان و والدین می‏توانند برای تثبیت یادگیری دانش ‏آموزان و کمک به آن‏ها استفاده کنند.

 

تلفن مرکز پخش:  33540735 – 021   /   09123863539

نشر و پخش تکین

 

http://img.roozeno.com/di-BSSS.jpghttp://img.roozeno.com/di-A22Y.jpg

   پشت جلد کتاب / برای مشاهده در سایز بزرگتر کلیک کنید ..                     روی جلد کتاب / برای مشاهده در سایز بزرگتر کلیک کنید ..

تلفن مرکز پخش:  33540735 – 021   /   09123863539

نشر و پخش تکین

“خرید کتاب ریاضیات ششم دبستان” , “کتاب ریاضی ششم” , “کتاب ششم ریاضی ابتدایی” , “پایه ششم دبستان” , “معرفی کتاب” , “مکمل ریاضی ششم”

ADS
دیدگاه کاربران

بالای صفحه